Дневни Архиви: 02/02/2021 | 11:34

Ексклузивните епизоди од „Забрането јаболко“ од сега за викенд на Канал 5

Омилените ликови од светот на гламурот продолжуваат со нови доживувања и последни пресврти. Од сега, гледачите и фановите на босфорската драма “Забрането јаболко” имаат единствена шанса да ги следат најновите случувања во животите на отмените и интригантни ликови на Канал 5. Канал 5  ќе ги емитува најновите продолженија од серијата, …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!