Дневни Архиви: 07/02/2021 | 22:36

Фото | И незаборавната Касандра се разболе од корона вирусот

Кораима Торес, позната за македонската публика по улогата на Касандра во истоимената популарна венецуелска теленовела, потврди дека е заразена со коронавирусот. “Потврдено. И покрај тоа што се пазев, сепак ете се заразив. Тестот за Ковид е позитивен, изненадена сум” – сподели 47-годишната актерка со селфи на својот профил на Инстаграм, …

Повеќе »

Романтичарот призна: Сакам да имам секс со Санем, нема лошо во тоа

Џан : „Секој пар успева само кога гледачите се прашуваат дали тие имаат секс зад сцената или во нивниот дом“. Џан и Демет во моментов ги следиме во „Романтичарот“ како Џан и Санем, а уште за време на снимањата, тој призна дека чувствува привлечност кон колешката и дека нема ништо …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!