Дневни Архиви: 03/02/2021 | 19:45

Прочитајте ја содржината на „Суровиот град“, новата серија на Сител

Нова играна серија од понеделник до петок на Сител во 19.45 часот. Доколку ги пропуштивте првите епизоди, прочитајте како започна приказната зa “Суровиот град” и вклучете се во неверојатната динамична битка за љубов, моќ и превласт. Сехер Јилмаз е горда, традиционална и помалку конзервативна мајка, која живее со двете ќерки …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!