Дневни Архиви: 11/05/2020 | 21:27

Видео | Турската хит драма „Азра“ наскоро на телевизија Сител

Турската хит драма “Азра” ексклузивно и на Сител телевизија. Наскоро започнува нова љубовна приказна окружена со семејни интриги и животни заплети. Златната девојка ќе стигне до работ, а наследникот ќе се скрши под товарот на очекувањата. Но, животот нас најдобро нè учи за тоа каде лежи вистинското богатство. И затоа …

Повеќе »

Видео | Саша Ковачевиќ со српска и латино верзија на новата песна

34-годишниот српски пејач ја објави новата песна „Pantera“ за која освен српска, сними и шпанска верзија. „Pantera“ е дел од неговиот нов проект „Metamorphosis“, кој ги вклучува и претстојните песни „Ona“, „Moja malena“ и „Afera“, чии спотови се снимени во Доминиканската република. Во продолжение слушнете ги и двете верзии на …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!