Дневни Архиви: 28/05/2020 | 19:41

Почна пријавувањето за новата сезона од „Ѕвездите на Гранд“

Поради пандемијата предизвикана од новиот коронавирус, моменталната сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ нема да заврши во месец јуни, туку ќе продолжи од септември, а тогаш на големата сцена ќе имаат можност да се појават и нови талентирани пејачи. Новите талентирани пејачи на почетокот ќе учествуваат по специјални …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!