Почетна / Сапуници / Видео | Турската хит драма „Азра“ наскоро на телевизија Сител

Видео | Турската хит драма „Азра“ наскоро на телевизија Сител

Турската хит драма “Азра” ексклузивно и на Сител телевизија. Наскоро започнува нова љубовна приказна окружена со семејни интриги и животни заплети.

Златната девојка ќе стигне до работ, а наследникот ќе се скрши под товарот на очекувањата. Но, животот нас најдобро нè учи за тоа каде лежи вистинското богатство.

И затоа сè негово ќе стане нејзино во новата семејна драма со ѕездите на сериите “Парампарче” и “Ќерките на Фазилет”.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дознајте кога ќе се емитуваат новите епизоди на „Забрането јаболко“

Заради пандемијата со Covid 19, снимањето на серијата “Забрането јаболко” е со повремени прекини и …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!