Дневни Архиви: 30/09/2019 | 21:14

Четвртата сезона на „Готам“, премиерно во прајмтајм на Телма

На местото на СФ серијата “Луцифер”, од петок (4 октомври), на Телма телевизија започнува четвртата премиерна сезона на американската хит серија “Готам”. Нови авантури во градот на Бетмен, нови непријатели и опасни сили демнеат над возбудливото место. Што ќе се случи кога Ли и Ридлер ќе се здружат, а во …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!