Почетна / Забава / Фото | Директно од бекстејџот на „X Factor“

Фото | Директно од бекстејџот на „X Factor“

 

Како што веќе известивме, започнаа снимањата на аудициите на „X Factor“ коишто ќе се емитуваат веќе од следниот месец на телевизија Сител за Македонија. Најталентираните отпатуваа во Белград, големото студио е подготвено, а како што можете да погледнете од фотографиите во прилог, во бекстејџот на ова шоу е навистина весело. Таму наидовме на Снеже Велков, која е всушност македонската водителка на шоуто. Набрзо ќе ве изненадиме со многу ексклузивни информации директно од Белград. „X Factor“ треската нека започне!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова композиција на Тадиќ и Холцверт инспирирана од „Поступано оро“

Светски познатиот гитарист и композитор Мирослав Тадиќ со виолинистката Ивет Холцварт неодамна ја промовираше композицијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!