Дневни Архиви: 27/12/2021 | 09:47

Канал 5 со празнична продолжена доза и нова сезона од „Ветување“

Од денес (27 декември) па во наредниот празничен период, маратонската турска сапуница “Ветување” ќе се прикажува со продолжено времетраење, започнувајќи од 18.40 часот, веднаш по централните вести. Неочекуван пресврт следува денеска за сите обожаватели на “Ветување”. Злокобниот психопат е жив и овојпат ќе реши засекогаш да се ослободи од Емир, …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!