Дневни Архиви: 02/12/2021 | 09:49

Ќе има ли свадба за Чагатај Улусој и Дујгу Саришин

Обожавателите на познатата актерска двојка Чагатај Улусој и Дујгу Саришин со нетрпение очекуваат вести за претстојната свадба. Но, како и секогаш кога станува збор за светот на познатите, ќе мора да бидат трпеливи и да се надеваат дека нема да се откаже венчавката во последен момент. Чагатај Улусој и Дујгу …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!