Дневни Архиви: 11/12/2021 | 20:52

За сите што пропуштивте, серијата за балерината повторно на МТМ

Семејната руска мелодрама за топли предпразнични и празнични попладниња. За сите оние кои ја пропуштивте премиерата, ТВ МТМ – Прва Скопска телевизија ви нуди повторно задоволство со серијата за вистинските семејни вредности, oд понеделник до петок во 12 часот на пладне. Татјана е талентирана и трудољубива примабалерина на московскиот театар. …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!