Дневни Архиви: 06/12/2021 | 10:42

Ивана Крстеска Јаневска од сега ја води утринската на Алфа

Ивана Крстеска Јаневска стана дел од водителскиот тим на утринската програма на Алфа. Во “Добро утро секое утро”, покрај Александра Овчарска, ќе ја гледаме и Ивана која ќе нè буди со сервисни информации од земјава и светот, како и низ разговорите со гостите во студиото, ќе нè води низ актуелните …

Повеќе »

Фото | Пепа Димитрова снима нов спот за „Со тебе немам сон“

После сè уште актуелната “Длабоко”, Пепа Димитрова веќе ја заврши новата песна и снима нов спот. Се работи за брза и модерна песна, насловена “Со тебе немам сон”, потпишана од Весна Малинова и Владимир Дојчиновски Дојчин. Спотот го работи Зоран Стојановски Зонде. По она што се гледа од сликите, Пепа …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!