Дневни Архиви: 28/12/2021 | 14:14

Остануваме будни со акцијата „Без граници“ и Доналд Сатерленд на Сител

Секој работен ден по полноќ, Сител телевизија ќе ја емитува крими серијата “Без граници”, снимена од продуцентски куќи од САД, Германија, Италија и Франција. Светската премиера, серијата ја имаше на Телевизискиот фестивал во Монте-Карло на 14 јуни 2013. Во продолжение, ве запознаваме со содржината : Поради тоа што Европа станала …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!