Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Ивана Крстеска Јаневска од сега ја води утринската на Алфа

Ивана Крстеска Јаневска од сега ја води утринската на Алфа

Ивана Крстеска Јаневска стана дел од водителскиот тим на утринската програма на Алфа.

Во “Добро утро секое утро”, покрај Александра Овчарска, ќе ја гледаме и Ивана која ќе нè буди со сервисни информации од земјава и светот, како и низ разговорите со гостите во студиото, ќе нè води низ актуелните општествени, културни и уметнички случувања.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нора: Јас се омажив од љубов, не затоа што Марко е Македонец

Поранешната водителка, Нора Шаќири Марковиќ, во најновото интервју на Бекстејџ зборуваше за мајчинството и бракот …

error: Содржината е заштитена!