Дневни Архиви: 10/02/2020 | 20:22

Славенички концерт на „Електрични оргазам“ во скопски МКЦ

Бидејќи без оргазам сепак нема ништо, Авалон Продукција со задоволство ви најавува: Нашите стари пријатели Електрични Оргазам во рамки на нивната славеничка турнеја која е по повод 40 години од основањето на бендот, ќе имаат свој концерт и во Скопје на 26-ти март, со почеток во 20 часот, во Младинскиот …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!