Дневни Архиви: 01/02/2020 | 13:52

Нова С со реприза на мексиканската новела „Љубов до смрт“

Секоја сабота и недела наутро од 6 часот, потсетете се на мексиканската серија “Љубов до смрт”, која со македонски титл ќе се емитува на кабловската Нова С. Приказната започнува со смртта на тројца потполни странци чии души ќе добијат шанса за друг живот. Бизнисмен, платен убиец и антрополог го губат …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!