Дневни Архиви: 03/02/2020 | 22:15

Видео | Слатка и дива, урбаната Луна со песна и спот за „Куш”

Таа е дива, нескротлива, таа е сензуална и секси, впечатлива, ексцентрична и со стил…Таа е се, само обична не. Запознајте ја дваесет и едно годишната убавицата Луна, вториот женски артист на Урбан Рекордс, кој ветува многу. Луна веќе го промовираше нејзиниот прв сингл „Kуш”, на You Tube каналот на Урбан …

Повеќе »

Фото | Хуанхо од „Дива земја“ призна дека е геј, ова е неговиот дечко

Ламбада Гарсија e новото телевизиско лице, кое гледачите на Сител го следат секое утро во модерната теленовела “Дива земја”. Додека во серијата, младиот и атлетски граден латиноамерикански актер се бори за љубовта на саканата Аурора, во приватноста ниедна жена не успеа да го освои неговото срце. Иако се ширеле гласини …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!