Дневни Архиви: 25/02/2020 | 23:48

Видео | Вака изгледа кога ќе се налути негативката од „шпанските серии“

ТВ новелата “Мојата слатка Валентина” неколкупати се емитуваше на локалните телевизии ширум земјава, а одамна и на Канал 5 телевизија. Интересна и динамична приказна за дебелата хероина Валентина чија цел е да се справи со злобата и сплетките на нејзината тетка Олимпија. Како изгледаше Олимпија кога ќе се налути, погледнете …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!