Дневни Архиви: 23/10/2023 | 13:27

Баран од „Крваво цвеќе“ во „швалерај“ со колешката од серијата

Бариш Бакташ е 26 годишен турски актер, кој за македонската публика е актуелен по серијата на Канал 5 – “Крваво цвеќе”. Она што ги изненади турските медиуми овие денови е исповедта не неговата сопруга која ја обелодени тајната романса на Бариш со партнерката од серијата. Имено, сопругата повеќе не можела …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!