Почетна / Сапуници / Баран од „Крваво цвеќе“ во „швалерај“ со колешката од серијата

Баран од „Крваво цвеќе“ во „швалерај“ со колешката од серијата

Бариш Бакташ е 26 годишен турски актер, кој за македонската публика е актуелен по серијата на Канал 5 – “Крваво цвеќе”.

Она што ги изненади турските медиуми овие денови е исповедта не неговата сопруга која ја обелодени тајната романса на Бариш со партнерката од серијата.

Имено, сопругата повеќе не можела да го толерира неговото однесување и факт што и зад камерите е постојано со неговата колешка, па затоа решила да се обрати до јавноста.

Токму така. Баран и Дилан не се заедно само во серијата, туку и приватно. Тоа не можам да го поднесам. Актерката постојано е со мојот сопруг и затоа решив да се разведам.

Како ќе се одвива оваа интересна турска љубов, останува да видиме. Но, очигледно тоа што се случува пред камерите, Дилан и Баран не може да го сокријат и откако рефлекторите ќе се изгаснат.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Освен „Грешници“, и „Крваво цвеќе“ обновена за уште една сезона

Маратонската турска сапуница “Крваво цвеќе” доби зелено светло за нова трета сезона. Откако веќе беше …

error: Содржината е заштитена!