Дневни Архиви: 19/10/2023 | 12:36

Секогаш ведрата Цеце Николова стана дел од тимот на Канал 5

Цеце Николова е 26-годишна новинарка од Скопје која речиси целиот живот се соочува со алопеција, но дури неодамна собра храброст да ја тргне периката и да му ја прикаже на светот својата различност, односно својата уникатна убавина. И токму таа уникатност ќе имаме можност да ја доживееме преку малите тв …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!