Почетна / Телевизија / Емисијата на Лила може да ја гледате „утревечерва“ на Сител во 18 часот

Емисијата на Лила може да ја гледате „утревечерва“ на Сител во 18 часот

 

Малку и да се насмееме …

 

“Се или нешто”, најгледаната македонска емисија веќе пет години се емитува секој работен ден во 18 часот, но некогаш … најавата за вечерва и за утревечер изгледа вака :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Корисни совети и искуства во семејниот магазин „Моето дете“ на ТВ 24

Забавно – едукативна емисија која е наменета за деца и родители, а во рамки на …