Почетна / Телевизија / Емисијата на Лила може да ја гледате „утревечерва“ на Сител во 18 часот

Емисијата на Лила може да ја гледате „утревечерва“ на Сител во 18 часот

 

Малку и да се насмееме …

 

“Се или нешто”, најгледаната македонска емисија веќе пет години се емитува секој работен ден во 18 часот, но некогаш … најавата за вечерва и за утревечер изгледа вака :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!