Почетна / Сапуници / Сител ќе го емитува турскиот римејк на светскиот хит „This is us“

Сител ќе го емитува турскиот римејк на светскиот хит „This is us“

Нова викенд драма на Сител телевизија.

“Трите деца” е турска верзија на популарната американска семејна приказна “This is us”, која се емитува преку Фокс Лајф и во Македонија.

Во верзијата што ќе ја емитува Сител – згодниот Кевин ќе биде Берк, Тоби ќе биде Ердем, Рендал е Махур итн.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова српска серија „Игра на судбината“ во 21 часот на Алфа

Oд сега српската серија “Вистини и лаги” ќе се емитува на Алфа од понеделник до …

error: Содржината е заштитена!