Почетна / Телевизија / Мицкоски цензуриран на Телма? Ова е постот што тој го објави

Мицкоски цензуриран на Телма? Ова е постот што тој го објави

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ се огласи на социјалните мрежи по повод откажувањето на неговото гостување на националната Телма. Во продолжение прочитајте го неговиот пост и причините поради кои смета дека е цензуриран од оваа национална телевизија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Додека другите тв емитуваат премиери, Алфа репризира за викенд

Додека најголемите приватни ТВ куќи како Сител, Канал 5, Алсат и Телма емитуваат премиерни содржини …

error: Содржината е заштитена!