Почетна / Сапуници / Фото | Како би изгледале ликовите од „Забрането јаболко“ како деца

Фото | Како би изгледале ликовите од „Забрането јаболко“ како деца

Интересна анимација направена од ликовите на хит серијата “Забрането јаболко”. Халит, Шахика, Ендер, Јилдиз, Kaja… во детска варијанта. Погледнете како би изгледале како стари деца :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Емир и Рејхан од серијата „Ветување“ и приватно во врска

Озге Јениз (27) и Ѓокберг Демирчи (31) се главните протагонисти на турската сапуница “Ветување”, која …

error: Содржината е заштитена!