Почетна / Сапуници / Фото | Хуанхо од „Дива земја“ призна дека е геј, ова е неговиот дечко

Фото | Хуанхо од „Дива земја“ призна дека е геј, ова е неговиот дечко

Ламбада Гарсија e новото телевизиско лице, кое гледачите на Сител го следат секое утро во модерната теленовела “Дива земја”.

Додека во серијата, младиот и атлетски граден латиноамерикански актер се бори за љубовта на саканата Аурора, во приватноста ниедна жена не успеа да го освои неговото срце.

Иако се ширеле гласини дека актерот е хомосексуалец, долго време Ламбада го негирал тоа.

Но, минатата година, тој јавно ја обелоденува неговата врска со колега Поло Морин со што стави крај на шпекулациите и јавно призна дека е геј.

Таблоидите беа преплавени со нивни заеднички фотографии, но во јавноста, нивната врска не траеше долго. Се криеле шест години, за потоа да мораат да раскинат поради неверство на Ламбада со друг маж.

Неговиот бивш дечко морал да оди на терапија поради раскинувањето, а во последно време, кружат гласини дека актерите се повторно заедно.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | И ова се случи во „Ангели“ – очувот ја затвори во кафез

Не престануваат морбидните сцени во турската серија “Ангели” која се емитува на телевизија Сител. Најновата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!