Дневни Архиви: 02/04/2024 | 09:30

Зуица Лазова: Ниту кралица ниту принцеза, бев немирна машкоданка

Во „Нешто конкретно” оваа недела, познатата водителка со гостите зборуваше на тема – дали жените се плашат од силни жени. Дали на жената со став и е многу потешко да стигне до зацртаната цел или напротив многу полесно. Дали позади секоја јака жена стојат многу жени кои што превртуваат со …

Повеќе »

Лозано мораше да бира – Тамара Тодевска или Антониа Гиговска?

Доколку нема нешто ново во неговата музичка кариера, поп – пејачот Влатко Лозаноски не гледа причина зошто би бил медиумски активен, особено не’ ако темата приватност е во прашање, барем така говори праксата низ годините наназад. Но, овој пат случајот беше сосема спротивен, Влатко за брзо време изваде две нови …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!