Дневни Архиви: 13/04/2024 | 14:23

Ексклузивно интервју на Боки 13 во подкастот на Стефан Лазаров

Падна договор за најексклузивниот подкаст во историјата на Македонија – 22.04.2024! 🇲🇰 За првпат после 5 години ексклузивно Бојан Јовановски – Боки 13, ќе зборува на сите теми кои се од интерес на јавноста! Отворено и брутално за тоа што поминал и што се крие зад годините поминати во затвор… …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!