Дневни Архиви: 05/06/2021 | 18:00

Видео | Супербрендот Каролина ќе прави нов бум со „Идила“

–Изминативе два дена добивме преубави пораки и коментари фала ви од срце што одвоивте време за нашата Идила – напиша мега ѕвездата Каролина на социјалните мрежи, по објавата на најновото видео за песната “Идила”. Се работи за песна која е најава за нејзиниот нов проект кој го работела со врвните …

Повеќе »

Фото | Ѕирнете зад камерите на хит серијата „Мојата ќерка“ на Сител

Секој ден во 19.45 часот, телевизиските гледачи се на фреквенцијата на Сител, следејќи ја слатката и тажна приказна за “Мојата ќерка” која дефинитивно е без конкуренција во гледаност во нејзиниот термин. За Ојку или малото талентирано девојче Берин Гокјилдиз ова веќе е нова улога каде е порасната и поискусна пред …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!