Дневни Архиви: 15/06/2021 | 00:05

Видео | Шок за гледачите – бомба на крајот од „Забрането јаболко“

Вечерва, Канал 5 телевизија ја емитуваше последната епизода за оваа сезона на авангардната драма “Забрането јаболко”. Неочекуван завршеток ги шокираше гледачите кои со големо внимание ја проследија и оваа, последна епизода од оваа сезона на серијата. Завршницата ја одбележа вистинска бомба во вилата. Бомба која никој не ја предвиде. Бомба …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!