Дневни Архиви: 04/06/2021 | 07:17

Британската полициска истрага „На должност“ секоја ноќ на Сител

Британската популарна полициска драма “На должност” (Line of duty), снимена од 2012 до 2021 година во 36 продолженија ексклузивно на Сител, од понеделник до петок по полноќ. За оние со поинаков вкус, Сител ја носи квалитетната и адреналинска истрага во омилените термини за овој вид на програма. Дејството се одвива …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!