Дневни Архиви: 06/06/2021 | 09:32

Завршете го викендов со „Racer and the Jailbird“ и „Queen of the desert“

Филмска неделна вечер за убав завршеток на јунскиот викенд. Откако добро сте се одмориле, ви предложуваме да останете со програмата на Телма и Сител и да ги проследите филмските наслови што се на вечерашната понуда. Во 22.15 часот на Телма, по вечерните вести следува белгиско француската драма “Верност” (Racer and …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!