Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Секое утро потсетете се на специјалитетите од „Брза кујна“ на Сител

Секое утро потсетете се на специјалитетите од „Брза кујна“ на Сител

Поради пандемијата со корона вирусот, запрено е снимањето на најголем дел од сериите и емисиите низ светот, онаму каде што има групирање на луѓе кое не се препорачува согласно ставовите на експертите.

Една од тие емисии кои за жал во моментов не се снима е и македонското популарно кулинарско шоу “Брза Кујна” на Сител телевизија.

До подобри времиња и до повторно дружење со Александра, Марк и Никола, гледачите ќе може во наредниот период да се потсетуваат на слатките задоволства од кујната, и тоа од понеделник до петок наутро во 6 часот на Сител.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 со репризи на популарното домашно шоу „Танц со ѕвездите“

„Танц со ѕвездите“ репризно на спортско забавниот канал на Македонската телевизија. Секоја вечер во 21 …

error: Содржината е заштитена!