Дневни Архиви: 19/08/2020 | 18:37

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој викенд: 21.08- Антички театар, Охрид 22.08- Хераклеа, Битола Легендарниот Жељко Бебек има нешто да ви каже пред концертите овој викенд! 🎸21 Август – Антички Театар Охрид22 Август – Хераклеа Битола Преостанати влезници: www.avalon.mk 🎫 Gepostet …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!