Дневни Архиви: 06/08/2020 | 21:38

Нов простор на Инстаграм за филмски новости и српски ТВ откритија

Најновите информации и вести за домашните канали во Србија од сега на едно место. Инстаграм профилот на TV PLUS ќе ве информира за сите новости поврзани со домашните емисии, серии но и странски содржини кои ќе се прикажуваат на телевизиите во соседството. Освен TV Plus, ТВ Пакет започнува соработка и …

Повеќе »

Филмски викенд на Телма со аргентински, италијански и ирски продукции

петок (7 јуни 2020), 22.15 часот – “Arthur” (2011) Во овој нов поглед на класичната приказна, Расел Бренд одново ја открива улогата на симпатичниот милијардер Артур Бах, неодговорен шармер а кој, за да не западне во неволи, отсекогаш се потпирал на две нешта: неговото неограничено богатство и добрата интуиција на …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!