Дневни Архиви: 13/08/2020 | 21:17

Фото | И приватно згодна и опасна – Шахика од „Забрането јаболко“

Очигледно најомразениот телвизиски лик во последниот период е злобната Шахика од турската модерна драма “Забрането јаболко”. Додека гледачите се забавуваа со сплетките на Јилдиз и Ендер, одеднаш во серијата влезе ликот на Шахика кој направи вистински хаос во животот на богатите и славните. За неа не постојат пречки до целта, …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!