Дневни Архиви: 16/03/2020 | 11:03

Реалното шоу продолжува во втората сезона на „Нереално“ на МТВ

Од понеделник до петок на МТВ 1 ќе ја следите премиерно втората сезона од американската серија “Нереално”, започнувајќи од 16 март во 22.15 часот. Серијата ги прикажува возбудливите настани зад кулисите, за време на снимањето на едно реално шоу, во кое секој си бара партнер. Главната улога ја толкува младата …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!