Дневни Архиви: 19/01/2020 | 00:18

Од гигантот што ја создаде „Скриени страсти“ доаѓа нов хит на Сител

Од следната седмица ексклузивно во Македонија доаѓа нова латиноамериканска теленовела “Дива земја”. Се работи за приказна снимена во продукција на гигантот Телемундо, кој ги создаде незаборавните “Скриени страсти”, “Розевиот дијамант” и “Барајќи го тато”. Потсетете се на селската идила со која се одликуваа поранешните мегауспешни утрински новели. Овојпат, Сител телевизија …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!