Дневни Архиви: 28/01/2020 | 11:03

Видео | Лозано во Белград: Мојата земја е Македонија, а не со додаток

Мега ѕвездата Влатко Лозаноски на второто издание на МАС регионалните награди за песната „Мајко“ добри награда за најдобра поп-фолк нумера. – Голема благодарност до моите во Македонија, морам да го поправам Сале, тоа е Македонија, не е со тој додаток што го кажа пред малку, порача Лозано при подигнувањето на …

Повеќе »

Слатка, дива и секси Луна доаѓа со прв сингл „Мирисаш на куш“

Познатио трап артист Тракер кој сеуште е актуелен со хитот „Црна Мечка“ во кој гостува Таско, промовираше необичен видео спот, овој пат со песна во дип хаус (deep house) стил. Во него ни покажува како изгледаат неговите 3 дена каде е во друштво на преубавата Луна. Во видеото може да …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!