Дневни Архиви: 25/01/2020 | 11:56

Телма ја префрли серијата „Baywatch“ во утринските термини

Популарната американска серија од 90-тите – “Чувари на плажата” со нов термин на Телма, од понеделник до петок во 11.20 часот претпладне. Ќе се емитуваат последните епизоди од 4. сезона, по што Телма ќе прекине со емитување. Еден од создавачите, Грегори Џ. Бонан, работел како спасувач на лосанџелската плажа и …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!