Дневни Архиви: 24/01/2020 | 21:52

Комичната серија „Епизоди“ по втор пат репризно на Телма

Ако досега пракса беше во лето да одат репризни серии на Телма, од сега гледаме репризи и во текот на сезоната. “Епизоди” e хумористична серија во 41 продолжение која на Телма ќе се репризира од понеделник до петок во 17:30 часот, на местото на “Чувари на плажата”. Во серијата се …

Повеќе »

Видео | Познатата Талија ги излуде фановите со новиот хит!

Мексиканката Талија како да не знае да старее, во секој нов спот таа изгледа се помладо, а нејзините дваесетгодишни колешки со кои таа соработува можат само да и позавидат на витата става. Кралицата на латино поп музиката во последните години преферира да работи со своите многу помлади колеги кои штотуку …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!