Дневни Архиви: 13/01/2022 | 10:13

Сител ги носи дечињата на чудесно патување со Руби и мечето Чоко

Влезете и вие во чудесниот свет на слатката Руби. Таа ќе ве однесе на магично патување со своето плишано мече Чоко и тоа во Реинбоу селото, каде што нејзините играчки оживуваат — и каде што секогаш има проблем да се реши! Нова јужнокорејска цртана серија на Сител, надсинхронизирана на македонски …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!