Почетна / Серии / Сител ги носи дечињата на чудесно патување со Руби и мечето Чоко

Сител ги носи дечињата на чудесно патување со Руби и мечето Чоко

Влезете и вие во чудесниот свет на слатката Руби.

Таа ќе ве однесе на магично патување со своето плишано мече Чоко и тоа во Реинбоу селото, каде што нејзините играчки оживуваат — и каде што секогаш има проблем да се реши!

Нова јужнокорејска цртана серија на Сител, надсинхронизирана на македонски јазик. Секоја сабота и недела наутро во 10 часот – “Реинбоу Руби”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прајмтајм на Телма со данската криминалистичка серија „ДНК”

Истражителот од Кпенхаген, Ролф Ларсен, е во потрага по киднапирана девојка со необична бенка на …

error: Содржината е заштитена!