Дневни Архиви: 11/01/2022 | 21:33

На Ваше задоволство, продолжува турската серија „Горка земја“

Големиот хит продолжува со нови епизоди на Сител. Од понеделник веднаш по “Дива” стартува новата сезона од приказната за Зулејха. Неочекувани пресврти во горката земја. Крв и солзи на тлото каде се роди и каде ќе згасне љубовта. Некои ликови засекогаш ќе заминат, а некои нови одново ќе ве освојат …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!