Дневни Архиви: 07/07/2021 | 17:06

Заводникот од „Немирно лето“: На пијано имам навика да се соблекувам гол

Керем Бурсин неодамна учествуваше во познато ток-шоу во Турција. Mногу внимание водителите посветија на алкохолот – зошто Ерхан од “Немирно лето” не пие алкохол? 34 годишниот заводник, кој го гледаме во хит романтичната комедија на Сител, посочи дека веќе една година избегнува да пие алкохол затоа што има лоша навика …

Повеќе »

Weekend Media Festival се враќа во Ровињ од 23ти до 26ти септември

Овој Септември, сите патишта повторно водат кон Ровињ Викендот се враќа!  Настанот кој ги привлекува и обединува сите оние кои се заинтересирани за трендовите и новитетите во светот на медиумите и агенциите- Weekend Media Festival, се враќа во Ровињ оваа година од 23ти до 26ти септември. 14-то издание на најдобриот …

Повеќе »

Прочитајте како започна романсата „Немирно лето“ на Сител

Еда е млада, убава и паметна девојка со добро срце, која внесува позитивна енергија во својата околина благодарение на нејзиниот весел карактер, отвореноста и непосредноста. Од друга страна, таа е импулсивна и избрзана во своите одлуки и не се двоуми да каже што мисли. Нејзината страст се книгите, пријателите и …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!