Дневни Архиви: 21/07/2021 | 15:27

Снежана Лупевска е новата директорка и главен уредник на Телма

Со особено задоволство, ТВ Пакет ја честита новата функција на Снежана Лупевска Созен. Една од најдобрите новинарки и уреднички во телевизискиот етер од сега е директор и главен уредник на ТВ Телма. Ѝ посакуваме среќа на новото работно место, кое долги години му припаѓаше на Атанас Кировски. Дани | ТВ …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!