Дневни Архиви: 01/07/2021 | 15:41

Ова лето, „SAF3“ ќе ги гасат пожарите во топлите ноќи на Сител

Новата процедурал серија ја следи елитната единица на Противпожарната служба во Малибу која вклучува специјалци за операции за спасување од опасни и непредвидливи ситуации. По трагичната смрт на лидерот на единицата за спасување, Ериксон станува водич на SAF3. Креаторот на „Baywatch“, Грегори Bon Бонан, ја конципираше серијата со 20 епизоди …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!