Дневни Архиви: 09/10/2020 | 08:11

Кифер Сатерленд е „Претседателот“ во политичката трилер серија на Сител

Приказна за обичен човек кој ќе се најде во невообичаена ситуација. Ноќта на одржувањето на State of the union, се случува напад во кој загинуваат претседателот на САД и сите поважни лица од Белата куќа. Истата ноќ, низок член на кабинетот на САД е избран да ја води од сега …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!