Дневни Архиви: 11/10/2020 | 19:31

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот фокус на ова издание е максималната грижа за здравјето и безбедноста на посетителите, артистите и целиот организационен тим на фестивалот. Скопски Џез Фестивал од 14. до 17. октомври со директен пренос на МТВ 3, не …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!