Дневни Архиви: 16/10/2020 | 10:58

Каролина со потресна порака : Засекогаш во нас, 13 години без наш Тоше

13 тешки години за Македонија. 13 болни години без најголемата македонска ѕвезда на сите времиња. 16 октомври 2007 година – датум кој ја зави Македонија и целиот Балкан во црно. 13 долги години без единствениот Тоше Проески. Една од неговите најблиски соработнички и пријателки, Каролина Гочева се огласи на социјалните …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!